תפריט

מכירת מערכות שמע ניידות

החשיפה של מרבית האנשים למערכות שמע ניידות למען תרגום סימולטני, מגיעה כאשר הם צופים באירוע דיפלומטי בטלוויזיה, או כאשר הם יוצאים לסיור ורוצים לקבל את המידע על המקום בשפה שהם מבינים. עם זאת, כיום, כאשר העולם הוא כפר גלובלי קטן ואנשים נפגשים עם אנשים אחרים מנקודות שונות בגלובוס בכל זמן נתון, הצורך במערכות שכאלו הוא בלתי פוסק. מערכות שמע ניידות משמשות לא רק מדריכי טיולים או דיפלומטים, אלא גם אנשים מהמגזר העסקי, אנשים העוסקים בנדל"ן, ייבוא וייצוא ועוד. הצורך במערכות הללו הוא גדול, ולכן, אפשר כיום לשכור או לקנות אותן בצורה מרוכזת.

לחסוך כסף

בחברת ביירון מציעים מכירת מערכות שמע ניידות לצד אופציית ההשכרה, כאשר לכל אפשרות יש את היתרונות והחסרונות שלה. החיסרון הבולט בהשכרה הוא כמובן העובדה שהציוד לא שייך ללקוח, והוא יצטרך לשכור אותו בכל פעם מחדש, כאשר יש בכך צורך. בקנייה של הציוד, יש צורך לתחזק אותו, אך הוא תמיד זמין, וזה נכון במיוחד עבור אנשים שמשתמשים בו לא מעט. לכן, אנשים שעובדים הרבה עם ציוד של שמע ותרגום סימולטני, כמו מדריכי טיולים, ואנשים שמקיימים הרצאות או סדנאות בעולמות תוכן שונים, יכולים לקנות את הציוד ולחסוך הרבה מאוד כסף לאורך זמן.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

ציוד איכותי

כאשר קונים מערכת שמע ניידת מביירון, מקבלים ציוד מרשים ואיכותי. ראשית, מקבלים את המשדרים בהם משתמשים השומעים, לצד סוללות הטענה. לכל משדר מחובר שרוך אריזה, וכמובן, אוזניות. הלקוחות מקבלים את האפשרות לבחור בין אוזניות חד פעמיות או אוזניות רב פעמיות, כאשר יש לשקול את שתי האפשרויות. אוזניות חד פעמיות מצביעות על עלויות גדולות יותר בהמשך, אך אוזניות רב פעמיות נוטות להתקלקל, ולהיות פחות היגייניות, כך שהעלויות יכולות להיות גדולות בהמשך. בנוסף, יש לקחת בחשבון גם את עניין הסטריליות בעקבות הקורונה, כך שאוזניות רב פעמיות הן בעדיפות נמוכה יותר.

חדש או מחודש

הלקוח מקבל גם מיקרופון צווארי, הנקרא גם מדונה, על שם הזמרת המפורסמת שהשתמשה בו לראשונה. המיקרופון נתלה על הצוואר ומאפשר לדובר להגיע לכל מי שמשתמש במכשיר, ברדיוס של כמה עשרות מטרים. הציוד האיכותי עובד גם במקומות סגורים וגם במקומות פתוחים, ויש לו רדיוס גדול במיוחד, כך שאפשר לארח כמות גדולה של אנשים, וגם למצוא אנשים שטעו בדרך. בביירון מאפשרים גם לקנות ציוד חדש לחלוטין, או ציוד מחודש ומשומש, בעלות נמוכה יותר. גם הציוד המחודש הוא ברמה גבוהה, ותוחזק בצורה איכותית עד אשר נמסר ללקוח.

תפעול קליל

חברת ביירון מצטיינת בתחום התרגום הסימולטני כבר הרבה מאוד שנים. החברה מגשרת בין הרבה מאוד אנשים, באמצעות ציוד איכותי אשר מגיע ללקוח בצורה מהירה. הרבה אנשים בוחרים להשכיר את הציוד, ולבטח אם מדובר באירוע חד פעמי, או כזה שקורה אחת לתקופה. עם זאת, כאשר עורכים הרבה אירועים או סיורים, ויש כמות גדולה של אנשים המגיעה מחו"ל, האפשרות של קניית הציוד היא הרבה יותר רלוונטית ותעזור ללקוח לחסוך כסף, ולשמור את הציוד קרוב אליו. לא צריך להיות מומחה טכני כדי לתפעל את הציוד, והכל נעשה בקלות ועם חוויית שימוש נוחה.