תפריט

מכירת ציוד סימולטני

השימוש של ציוד אודיו כיום הוא רב תחומי, והוא הרבה יותר נפוץ מבעבר. כיום, יש צורך בסאונד איכותי בכל סוג של הקלטה, גם אם היא נעשית בטלפון. הרבה אנשים מקליטים כיום פודקאסטים או שירים, והצורך בציוד איכותי הוא גדול, גם כאשר מקליטים תוכן עבור תרגום סימולטני. תרגום סימולטני הוא נפוץ מאוד כיום, לאור העובדה שיש כיום המון אנשים שמגיעים ארצה מחו"ל, ומשתתפים בהרצאות, סיורים וסדנאות בנושאים שונים ומגוונים. זה נכון במיוחד בעולם התיירות, אך גם בעולם העסקי, עם דגש על נדל"ן, ייצוא וייבוא, ובעוד הרבה מאוד סוגים של בעלי עסקים, שעובדים עם גורמים מחו"ל.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

ציוד חדש וחדיש

ציוד לתרגום סימולטני מאפשר להקליט את החומרים, לעבור עליהם, ולהעביר אותם בצורה בלתי מתווכת ונכונה לקהל. יש הרבה אנשים שעובדים עם גורמים מחו"ל באופן שוטף, ולא יכולים להסתפק בהשכרה של הציוד, ולכן, חברת ביירון היא חברה שמספקת מכירת ציוד סימולטני איכותי לכל דורש. בביירון מאפשר לכל לקוח לבחור אם הוא רוצה לשכור או לקנות את הציוד ויתרה מכך, יש גם אפשרות לקנות ציוד חדש וחדיש, לצד האפשרות לקנות ציוד מחודש – כזה שעבר שימוש, אך הוא עדיין במצב מצוין ושמור. כאשר קונים ציוד מחודש, אפשר לחסוך הרבה מאוד כסף, וזה משהו שיכול להיות רלוונטי להמון עסקים קטנים.

חיסכון בכסף

היתרון הגדול בקנייה של ציוד סימולטני הוא החיסכון בכסף לאורך זמן, והעובדה שהציוד זמין לעבודה בכל עת. בהשכרה של ציוד, יש צורך בפרוצדורה של מו"מ ותזמון משלוח, בעוד כאשר קונים את הציוד, מכינים עבורו עמדה מיוחדת בבית או במשרד, ואפשר לעבוד איתו בזמן הנוח לכם. כאשר קונים ציוד, יש לקחת בחשבון בלאי ותקלות, אך כמובן שעם ציוד איכותי, הבעיות הן מינימליות ובנוסף, השכרה חוזרת של ציוד תגרום להוצאות יוצאות דופן. לכן, כל מי שרוצה לקנות את הציוד צריך לבצע הערכה לגבי כמות עבודה, והאם משתלם לקנות את הציוד, ולא לשכור אותו ולקבל אותו מוכן לעבודה בכל פעם מחדש. עבודה רבה מצריכה קנייה למען חיסכון ונוחות.

לשפר את החוויה

בחברת ביירון מספקים ללקוחות ציוד רב, שנועד כדי לשפר את ההקלטה ואת החוויה של הלקוח ושל הקהל שלו. ראשית, מקבלים תא אקוסטי להקלטה עם מקום לאדם אחד או לשניים, בהתאם לצורך. בביירון מספקים גם קונסולה ייעודית ששולטת בסאונד ומקליטה אותו וגם משדרים נייחים או אלחוטיים, דרכם שומעים הלקוחות את האודיו. הציוד המקיף של המערכת כולל מיקרופון צווארי (מדונה), מיקרופונים איכותיים, שולחן וכבלים רלוונטיים לחיבור. בביירון דואגים לכל הצד הטכני ומאפשרים גם לכל מי שאינו אשף טכני, להתקין את המערכת ולהשתמש בה בצורה קלה ובטוחה. בנוסף, בביירון מספקים את האפשרות לבחור בין אוזניות חד או רב פעמיות עבור הלקוחות.

רלוונטי להרבה עולמות

הקלטה סימולטנית היא קריטית כיום בעולם העסקי והתיירותי. יש בהקלטות איכותיות המון צורך, ויש גם הקלטות ספציפיות שיכולות לשמש אנשים לאורך זמן. הסיפור הוא לתת את המענה הנכון ביותר ללקוח, ובחברת ביירון מאפשרים לזה לקרות על הצד הטוב ביותר. בביירון אפשר לקנות את הציוד האיכותי ולקבל אותו במהרה, כדי לחבר אותו ולהתחיל לעבוד.