תפריט

תרגום מהיר מהיום למחר

לקוחות רבים מוצאים את עצמם בעת צורך בתרגום דחוף, בבעיה, מצד אחד הם זקוקים לתרגום מקצועי, איכותי, ובלתי מתפשר. מצד שני רמת הבהילות והדחיפות היא במידה שווה, והם אינם מוצאים מתרגמים פרילנסרים שיכולו לעמוד בדד ליין שנקבע, יתרגמו בשפה מקצועית, וייקחו מחיר סביר.

אז איך אפשר לקבל תרגום במועד הגשה (דד ליין) קצר, ועדיין להשאיר את התרגום ברמה מקצועית, ולא בתרגום מהיר וכושל?

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

לכן מומלץ לגשת לחברת תרגום מוסמכת שלה יש את היכולת לקבל את התרגום בלי להתפשר כלל, אז איך אנחנו עושים זאת?

 • אמינות 

  כלל ראשון בכל דבר, חברה מוסמכת שאמינה ומתחייבת, הלקוח יוכל להיות שקט שמיד בעת קבלת הפרויקט ע"י החברה, ועד לקבלת העבודה המוגמרת, הכל יתבצע בצורה חלקה ומקצועית, ולקבלת התוצר, בלי עיגולי פינות, עיכוב בדד ליין, ותרגום פושר.

 • מקצועיות בכל חברה מוסמכת יש מנהל פרויקטים שחלק מתפקידו הוא למיין את התרגומים ואת המתרגמים לקטגוריות שונות, וכך בעת קבלת פרויקט דחוף ובהול יכול המנהל לבחור את המתרגם מתוך מקצועיות ושיקול דעת, הכרת המתרגם, והחומר לתרגום. וכך גם בפרק זמן קצר הלקוח מקבל תוצר מושלם.
 • בחירת מתרגמים 

  זהו חלק חשוב ביותר, 70% מהצלחת התרגום תלויה בבחירת המתרגם הנכון. כשלקוח מחפש מתרגם הוא לא מודע לחסרונות ויתרונות המתרגם הפרילנס, בעת פנייה לחברה מוסמכת, בעלת ניסיון רב, וצוות מתרגמים מורחב, מנהל הפרויקטים יכול להתאים לכל לקוח ולכל פרויקט את המתרגם המתאים ביותר, מבחינת אופי התרגום, זמינות, וזמן ההגשה.

 • זמינות 

  חברה בדרך כלל תהיה זמינה יותר מפרילנס, עקב שעות מורחבות, צוות עובדים מוגבר, וכמובן הכרת מתרגמים רבים ושונים. כשלקוח זקוק לתרגום דחוף הוא מודע לכך שפניה לחברה מוסמכת הוא יקבל הענות ואפשרות לקבל את הפרויקט ולסיימו בצורה משולמת ללא פשרות שנובעות מסיבות כמו: זמינות, איכות, מקצועיות, דד ליין קצר ועוד

 • דחיפות 

  פעמים רבות בעת קבלת פרויקט עם דד ליין קצר מאוד מהיום למחר, ברמת דחיפות גבוהה, בכמות גדולה שמתרגם אחד לא יוכל להספיק, בחברה מוסמכת מנהל הפרויקטים יוכל לקחת החלטה, ולחלק את התרגום בין כמה מתרגמים מקצועיים. וזאת מבלי להתפשר על מקצועיות, תרגום איכותי במועד שנקבע לכך.

והלקוח יוצא מרווח, קיבל תרגום מלוטש, מקצועי ובזמן!!!!

 

לכן כשיש לפניכם תרגום דחוף, בהול ומורכב. אל תהססו, פנו היום לחברה מוסמכת, שתנהל את פרויקט התרגום בצורה מיטבית, עד לקבלת התוצר המושלם בזמן.