תפריט

אודות

חברת ביירון היא אחת החברות המובילות והותיקות בישראל לשירותי שפות. ביירון שמה לעצמה מטרה להיות החברה מס' 1 בישראל מבחינת איכות שירותי השפות אותם היא מספקת. אנו עוזרים ללקוחות שלנו לתקשר באופן טוב יותר. אנו עושים זאת באמצעות הבנת צרכיהם והגדרתם, עובדים מומחים הנבחרים בקפידה, ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת. אנו מייחסים ערך עליון לשירות מקצועי, עמידה בלוחות הזמנים הנקבעים ע"י לקוחותינו, ואספקת מוצר מוגמר באיכות מעולה. 

מובילים באיכות למעלה מ-30 שנה

מייסד החברה, ארמנד ביירון, עלה לישראל מאוסטרליה בשנת 1966. בשנת 1987 ייסד את חברת ביירון כדי לספק שירותי שפות איכותיים ללקוחות לאומיים ובינלאומיים כאחד. מאז, הוא פעל להבטיח שביירון תספק שירותים מובילים בתעשייה לכל הלקוחות. התפתחנו במהלך השנים וייעלנו את התהליכים שלנו. אנו מספקים רמת איכות ללא תחרות תוך שמירה על המחירים תחרותיים. ביירון היא חברה משפחתית וכיום מנהל אותה ד"ר אביאור ביירון.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

מומחים לשפות

יש לנו את מומחי השפות בעלי הניסיון הרלוונטי לצרכים שלך: מתרגמים, מתורגמנים, כתבים, מתמללים, אנשי סאונד, מדריכים, מורים ומנהלי פרויקטים ועוד. כל מומחה בעל יכולות בסוגים שונים של חומרים, לדוגמא, מסמכים פיננסיים, אתרי אינטרנט, תכנים רפואיים, אקדמיים, טכניים ומשפטיים. ביירון בנתה מוניטין מתמשך המבוסס על אמינות, יעילות, יושרה ואספקת תוצאות יוצאות דופן בקנה מידה בינלאומי. חזון חברת ביירון דוגל באיכות ומצויינות. 

חברות מובילות סומכות על ביירון

ביירון ידועה כחברה מובילה בשירותי שפות וזוכה לאמון, לא רק על ידי אנשים פרטיים, אלא גם על ידי מותגים מובילים המוכרים בעולם: מקדונלד'ס, מעבדות אבוט, היולט פקארד, הוצאות ספרים בינלאומיות בעלות שם עולמי (הוצאת אוניברסיטת אוקספורד בארה"ב), מכון ויצמן, חברות הנדסה, אלעל, צים, משרדי ממשלה (ביטוח לאומי, המשרד לבטחון פנים, הרכבת הקלה בירושלים, נמלי ישראל), משרדי עורכי דין מובילים (עו"ד ליפא מאיר), חברות בטחוניות (רפאל, ביירון היא ספק מוכר של משרד הביטחון, מס' 83720372) וחברות מובילות נוספות. 

איכות גבוהה לכל לקוח

ביירון שמה את הלקוח במקום הראשון. חשוב לנו להבין את הצרכים המיוחדים שלך. אנו מתגאים במתן שרותי שפות מדויקים ביותר באיכות מעולה. על מנת להבטיח שאנו מספקים איכות לכל לקוח, אנו עובדים רק עם מומחי שפות בעלי שפת-אם, שיש להם את הידע, המיומנות והמומחיות הרלוונטיים לך. אנו מקפידים על תהליכי בקרת איכות יסודיים בכדי להבטיח את איכות העבודה.

לאחר יותר מ 30 שנה, חברת ביירון מספקת את מגוון השירותים הבאים: תרגומים ביותר מ-70 שפות, תרגום סימולטאני, כתיבה, עריכה לשונית, כתיבה טכנית, קורסים וסמינרים לעובדים ולמנהלים, השכרת ציוד לתרגום סימולטני וכן ציוד הדרכה אלחוטי לסיורים במפעלים ולקבוצות טיולים.

משרדי החברה הראשיים ממוקמים בישוב שריגים וביבנה, אך השירותים של החברה מסופקים ללקוחות בכל רחבי הארץ, וכן במדינות רבות בעולם: צ'כיה, שוויץ, איטליה, אנגליה, אוסטרליה, ארצות הברית ועוד.