תפריט

רוסית

"בשם משפחת שליט ברצוני למסור תודה מיוחדת לכל הצוות הנפלא שלכם על העבודה המקצועית והמהירה!"

אפרת ולנסי- אתר המאבק למען גלעד שליט 

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

חברת ביירון מתמחה בתרגום. החברה מעסיקה מתרגמים מקצועיים בעלי שפת אם רוסית. תרגום רוסית אצל ביירון כולל עריכה ובקרת איכות יסודית.

מתרגמים מקצועיים

למתרגמים של ביירון ניסיון רב. אנו מתאימים לכל עבודה מתרגם בעל מומחיות המתאימה לטקסט הנתון. בין אם זה טקסט שיווקי, אתר אינטרנט, טקסט עסקי, כלכלי או כל טקסט אחר, אנו נדאג שהמתרגם המומחה ביותר בתחום יתרגם את הטקסט שלכם. אנו מתרגמים מעברית לרוסית, מרוסית לעברית, מאנגלית לרוסית ומרוסית לאנגלית.

תרגום רוסית

 

בקרת איכות קפדנית

השירות שאנו נותנים כולל טיפול יסודי על ידי מספר אנשי מקצוע. התהליך מתחיל עם מנהל הפרויקט אשר מוודא מהם הצרכים שלכם ומתאים את המתרגם הטוב ביותר לעבודה שלכם. לאחר שהמתרגם מסיים את מלאכת התרגום, הטקסט עובר לידי העורך אשר מבצע עריכה יסודית. בסוף התהליך של כל תרגום רוסית מתבצעת בקרת איכות הדואגת לליטוש סופי של התרגום. דבר זה מקנה לך ראש שקט שהתרגום מבוצע כהלכה.

תרגום אתר לרוסית

שוקלים לתרגם את האתר שלכם לרוסית? תרגום אתר האינטרנט שלך לרוסית יפתח את העסק שלך ליותר ממליון ישראלים ולמליוני אנשים דוברי רוסית ברחבי העולם. אתר ויקיפדיה מדווח כי "רוסית היא השפה הסלאבית המדוברת ביותר והשפה המדוברת ביותר באירופה עם 277 מליון דוברים ומתוכם 167 מליון דוברים שבפיהם היא שפת אם המצויים בעיקר בשטחי ברית המועצות לשעבר, במזרח ומרכז אירופה וכמו כן גם במדינות הגירה של דוברי השפה בהן ישראל, גרמניה, קנדה וארצות הברית".

דוגמא לתרגום אתר לרוסית: האתר של מטה גלעד שליט – תורגם ללא תשלום לרוסית

מדויק יותר

חשוב לנו שהמסמך שאותו אנו מספקים יעביר במדויק את המשמעות של מסמך המקור על כל רבדיה, אך עם זאת שייראה בעיני הקורא כאילו הוא נכתב מלכתחילה בשפת היעד. המתרגמים שלנו שואפים לדיוק ונאמנות למקור תוך שמירה על הזרימה של הטקסט.

תרגום רוסית

תרגום של טקסטים הוא תהליך מורכב אשר דורש אנשי מקצוע מיומנים. רוצים ראש שקט שהתרגום שלכם מבוצע כהלכה? צרו איתנו קשר עכשיו ותשמעו עוד פרטים על תרגום רוסית מקצועי.

"שמחתי מאד להצעתו של אביאור לעזור לנו בתרגום האתר של גלעד לשפה הרוסית.
היה חסר לנו מאד התרגום הזה ועם כמה שיש הרבה דוברי רוסית/ עברית בישראל היה לי מאד קשה למצוא משהו ש"ירים את הכפפה" ויתרגם עבורנו את התקציר לרוסית. בשם משפחת שליט ברצוני למסור תודה מיוחדת לכל הצוות הנפלא שלכם על העבודה המקצועית והמהירה! מי ייתן וגלעד יוחזר הביתה בהקדם האפשרי, בריא ושלם ולא נזדקק יותר לאתר כלל.
בברכה. "

אפרת ולנסי- אתר המאבק למען גלעד שליט 11.2.09

לצפיה בדף זה מתורגם לרוסית Переводы

(Visited 101 times, 1 visits today)