תפריט

תרגום מעברית לאנגלית

ניסיון של יותר מעשרים שנהמתרגמים מקצועיים הנבחרים בקפידה ותהליך בקרת האיכות של ביירון מקנים ללקוחותנו תרגום מקצועי ושקט ונפשי. ביירון שירותי תרגום תספק לכם תרגום מעברית לאנגלית ברמה הטובה ביותר שניתן להשיג. זו הסיבה שבנק לאומי, משרד המשפטים וחברות נוספות בוחרות בביירון. 

תרגום מעברית לאנגלית – מתרגמים מקצועיים

אנו מקפידים שהמתרגמים מעברית לאנגלית יהיו בעלי שפת אם אנגלית עם לפחות שנתיים ניסיון בתרגום. אנו מקבלים רק 5% מהמתרגמים שפונים אלינו לעבודה, מכיוון שחשוב לנו שתקבלו רק את הטוב ביותר. אנו מקפידים שהמתרגם שיתרגם את המסמך שלכם יהיה מתחום המסמך כדי שיוכל להבין את הדקויות ומלוא המשמעויות של כל דבר שיתורגם.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

תרגום עברית לאנגלית – מהיר יותר

בכל הנוגע אל תרגום עברית לאנגלית – אנו מקפידים לעמוד בזמנים עליהם אנו מתחייבים תוך שמירה על איכות גבוהה של העבודה. הניסיון של המתרגמים שלנו ובקרת האיכות הקפדנית מאפשרים לכם לקבל את המסמך המתורגם במהירות ובמקצועיות.

תרגומים לאנגלית נאמנים למקור

התרגום של ביירון מעביר במדויק את המשמעות של מסמך המקור. כמו כן, חשוב לנו שהתרגום שלכם ייראה בעיני הקורא כאילו הוא נכתב מלכתחילה בשפת היעדהמטרה שלנו היא דיוק תוך שמירה על הזרימה של הטקסט.

מידע שכדאי לזכור

בתרגום מעברית לאנגלית יש עליה של כ 30% עד 50% בכמות המילים. דבר זה משפיע על מחיר התרגום שתשלמו. ניתן לבקש מחיר גלובאלי אם אתם לא אוהבים הפתעות. עם זאת, מחיר לפי יחידות תרגום עלול להיות זול יותר ממחיר גלובאלי.

כאשר עוסקים בתרגום עברית לאנגלית, מומלץ לוודא מיהו קהל היעד של המסמך: אנגלית שמיועדת לקהל אמריקאי שונה מאשר זו הפונה לקהל אנגלי.

חשוב שתספרו לחברת התרגום שתבחרו מהי מטרת התרגום. תרגום לצורך הבנת אימיילים דורש פחות ליטוש (ולכן הוא יותר זול) מאשר תרגום של מאמר אקדמי שמיועד לפרסום בחו"ל.

תרגום מקצועי מעברית לאנגלית

תרגום מעברית לאנגלית שנעשה בצורה מקצועית הופך את הטקסט שלכם לידידותי ונוח לקוראים.חשוב שתהיו עם ראש שקט שהחברה בה תבחרו תעמוד בלוח הזמנים ותספק לכם תרגום מלוטש. בחירה נכונה של חברת תרגום יכולה לחסוך לכם כסף וזמן. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר. אם יש לכם שאלות או לבטים, או שמא אתם זקוקים למידע נוסף – אל תהססו לפנות אל ביירון שירותי תרגום. הייעוץ חינם.

(Visited 298 times, 1 visits today)