תפריט

כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית אצל ביירון

כתיבה שיווקית בעיקרה היא כתיבה קולחת, זורמת, מותאמת לקהל היעד העיקר מוכרת, והרבה! הכתיבה עצמה צריכה להביא את התוצאה בכמה שורות קצרות ומוכרות (לגרום לקורא המזדמן לבחור להישאר דווקא באתר שלכם, ובסופו של דבר לרכוש את המוצרים / השרות שלכם).

אך לא כל כתיבה קולחת וטובה היא כתיבה שיווקית, ולא בהכרח תמכור.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

חברת ביירון שמה דגש על מטרת הלקוח, בכדי לייצר עבורו את התוצאה הטובה ביותר, בחברתנו עובדים מיטב כותבים שיווקיים, רעיונאים (קופירייטרים), ומתרגמים מומחים לכתיבה שיווקית. מנהל הפרויקטים שלנו יחד עם הכותב ודרישות הלקוח יגיעו יחד לתוצאה ולהליך המבוקש, בכדי להביא ללקוח את תוכנית הכתיבה השיווקית המותאמת לו אינדיבידואלית.

מהי כתיבה שיווקית

הכתיבה עצמה היא כתיבה מנוסחת בצורה הנכונה והמדויקת ביותר לקהל היעד הספציפי שלכם. במלל המדויק, בעיצוב הוויזואלי. בצורת ההגשה, ובעיקר בתכנון הכתיבה ע"י הרעיונאי. שיגרמו לו לשדר ולמתג את העסק, וכמובן להעלות את המכירות שלו. ולגרום ללקוחות לבחור דווקא בעסק שלכם ע"פ המתחרים.

מיטב הכתבים השיווקיים

חברת ביירון המתמחה בכמה סוגי כתיבה (כמו: כתיבה טכנית, כתיבת בלוגים, כתיבת מאמרים לקידום עסקים, וכמובן כתיבה שיווקית).

יש לנו את היכולת המקצועית לתת לכם את כותב התוכן המקצועי והייחודי לעסק שלכם, ובכך יגרום למינופו ולהעלאת המכירות ע"י כתיבה שיווקית ממוקדת ומדויקת.

הכתבים אצלינו הינם כתבים מקצועיים ומנוסים כל אחד בתחומו. ויחד עם הלקוח יגיעו לתוכנית כתיבה מותאמת, וממוקדת שתמנף את העסק ומכירותיו.

העבודה המשותפת

אנו בחברת ביירון מעוניינים בהצלחתכם, ולכן כל פרויקט יתחיל בפגישה בין טלפונית ובין פרונטלית, על מנת לבצע התאמה אישית בין הצורך שלכם, לבין מבחר הכתבים שלנו בהתאם להכשרה ולניסיון לתחום הספציפי שלכם, בכדי שתיווצר התאמה מושלמת לעסק. תינתן גם אפשרות לכתיבה מדגמית ע"י הכתבים בכדי להגיע לכתב המועדף על ידכם.

בכל שאלה אנא צרו קשר ונשמח לתת הצעת מחיר או פגישה ללא התחייבות.