תפריט

תרגום סימולטני בביקור סגן נשיא ארה"ב בכנסת

נשיא ארצות הברית מייק פנס הגיע אתמול לביקור בין שלושה ימים במדינת ישראל. זהו ביקורו הראשון של נציג הממשל בראשותו של דונלד טראמפ מאז ההכרה בירושלים כבירתמייק פנס מאזין לתרגום סימולטני ביירון ישראל. סגן הנשיא הגיע לביקור בישראל לאחר ששהה במצרים ובירדן, ושם נפגש עם ראשי המדינות.
רגע לפני הגעתו של סגן הנשיא למזרח התיכון הודיעו ישראל וירדן על סיום המשבר בעניין השגרירות. אך הגעתו של סגן הנשיא לאזור יוצרת מתיחות בנושא קו ההפרדה והאידיאולוגיה המנחה את ראשי המנהיגים באזור. האירוע הינו בעל חשיבות היסטורית לאומית על רקע הצהרתו לפני כחודש של נשיא ארצות הברית כעל ירושלים כבירת ישראל ועל המגמה להעביר את השגרירות האמריקאית לבירה.
היום בשעות הבוקר נפגש סגן הנ שיא עם ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו ועם נשיא המדינה ראובן ריבלין. אחרי הנאום יקיים הנשיא פגישה עם יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין.
סגן הנשיא יתרגום סימולטני בכנסת ישראלנאם היום במליאת הכנסת בשעות הצהריים ויהיה הבכיר האמריקאי הראשון שנואם בבית המחוקקים בישראל מאז נאומו של הנשיא לשעבר ג'ורג' בוש בשנת 2008.
חברת ביירון נבחרה כחברת התרגום הממונה על ביצוע הכנסים הסימולטניים בכנסת ישראל בחמשת השנים הבאות, התפעול של המכשור והציוד הנלווה יתבצע בצורה האיכותית והטובה ביותר כמנהגנו מזה השנים.
הלוגיסטיקה והמורכבות של הפעלת האביזרים והציוד המשובח מאחורי הקלעים היא אופרציה שלמה.
אנו ערוכים עם הציוד הטכני האיכותי מהמעלה הראשונה, קשובים לאורך כול הדרך לצרכים של מגוון צוות המתרגמים. המקלטים איכותיות ביותר: קלים ובעלי צג חיווי דיגיטלי, מכשירי סאונד איכותיים, מיקסרים, משדרים ומיקרופונים באיכות של אולפני הקלטות.
הצוות של ביירון תרגום סימולטניכבר מיום חמישי האחרון נערכנו לביצוע הקמה מקדימה של הציוד בכדי לוודא כי הכול מותקן ועובד כהלכה. ההפקה והלוגיסטיקה של הפעלת 10 אנשי צוות המלווים את האירוע כבר משעות הבוקר המוקדמות. ההכנה של 1000 מכשירי שמע איכותיים וכיוון התדר המיוחד, איוש עמדות הצוות של אנשי הסאונד, אנשי הבקרה והדיילים, אנו מוודאים כי כל אחד ערוך מוכן ויודע את תפקידו. בזאת טמון סוד ההתמדה וההצלחה.
אנו נרגשים ונפעמים להיות שותפים ולקחת חלק באירוע מכונן מסוג זה. אירוע בעל חשיבות היסטורית לדורות אנו מעריכים את האמון שכנסת ישראל נותנת לחברת ביירון לניהול האירוע הסימולטני היום.
אנו בהחלט גאים בהפקה המיוחדת שלנו במליאת כנסת ישראל. האירוע מצטרף לשורת אירועים דיפלומטיים מהדרג הגבוה ביותר שביירון ניהלה בהם את התרגום הסימולטני (ביקור נשיא הודו, ראש ממשלת קנדה, נשיא יפן ועוד). התמונות צולמו בשעה האחרונה על ידי אנשי הצוות של ביירון.

התמונה העליונה בה רואים את סגן נשיא ארה"ב מייק פנס מאזין לתרגום בציוד של ביירון צולמה על ידי גיל יוחנן.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם: